O NAS

O nas

Chcieliśmy opowiedzieć wam o nas w formie  odpowiedzi na pytania, które według nas są kluczowe aby poznać lepiej markę modową.

Co daje nam moda? 

Uważamy, że moda potrafi wzmocnić nasz potencjał. Tworzymy nasze ubrania tak żeby ich kupowanie było nie tylko natychmiastową przyjemnością, ale tak aby ich noszenie dawało wygodę a ich kroje komplementowały sylwetkę. Każdy z nas nawet jeśli nie przykłada wagi do ubrań, to i tak w sklepach dokonuje wyboru przez co tworzy swój własny styl. Ten styl mówi dużo bo to jest to co pierwsze odbieramy, widzimy zanim kogoś jeszcze nie poznamy.

Mała firma wielkie ideały, czy to się uda? 

Społecznie świadoma marka modowa ma trochę pod górkę z biznesem. Jest to tak jak z postanowieniami noworocznymi, na papierze wyglądają dobrze a koniec roku uzmysławia nam, że nie udało się nam osiągnąć nawet połowy założeń. Nie chcemy być zrównoważoną marka tylko na papierze. Jesteśmy  zdania, że tylko taka moda ma sens. Rozumiemy potencjał budowania marki w oparciu o podstawowe wartości. Uważamy, że szczerość popłaca. Mamy ogromną nadzieję, że nasze przekonanie, że nawet mały może dokonywać zmian się sprawdzi. Próbujemy osiągnąć balans który stanowią ludzie, planeta i zysk.

Dlaczego twierdzimy, że jesteśmy slow i jak wytwarzane są nasze ubrania ?

Wszystko tworzymy w naszej krakowskiej pracowni, projekty, szablony, kroje i szycie. Jesteśmy małym zespołem gzie każdy jest na wagę złota. Dobieramy jak najlepsze pod względem składu jak i jakości materiały od polskich i hiszpańskich producentów. Kochamy rzemiosło i chcemy żeby na dobre małe zakłady rzemieślnicze się odrodziły. Staramy się również być zero waste, wszystkie ścinki materiałów są przez nas wykorzystywane. Nie pakujemy w folie i używamy eco kartonów.

Czy ludzie potrzebują kolejnej marki odzieżowej? 

Uważamy, że tak, jeśli taka firma przyczyni się do trwałej i istotnej zmiany. Nasze ubrania są minimalistyczne dzięki czemu łatwo zmieniać ich charakter dzięki dodatkom, sprawia to, że są produktami ponadczasowymi.

Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować jesteśmy do Twojej dyspozycji:

e-mail: kalarus.katarzyna@gmail.com

telefon: 501 333 200

TOP

X